Dziś jest: 14 listopad 2018     Imieniny obchodzą: Laura, Emil    

Menu główne

 - Aktualności

 - Klub

 - Stadion

 - Mapka dojazdu

 - Rozgrywki

 - Terminarz

 - Tabela

 - Kadra

 - Stats piłkarzy

 - Stats drużyn

 - Galerie zdjęć

 - Forum

 - Kontakt

 - Linki

 - Błękitni TV

 - Stats odwiedzin

 - Liga typerów

 - Ankiety

 - Ranking zdjęć

 - Ost. ocen. zdj.

 

Ostatnio dodane

Kurpik Kadzidło - Bł...

Błękitni Raciąż - GK...

Korona Karolinowo - ...

Błękitni Raciąż - Ko...

KS Wąsewo - Błękitni...

Pokaż wszystkie ...

 

Losowe zdjęcie

 

Najnowsze galerie

Turniej w Gostyninie...

Błękitni - Wkra Pomi...

Błękitni - Makowiank...

Modernizacja stadion...

Liga Okręgowa Junior...

Pokaż wszystkie ...

 

Najwyżej oceniane

 

Ostatnie ocenione

 

Ostatnio na forum

kibic18 - Podobno Prezes Chlopik dzwonił do naszego byłego napastnika Mariu...

kibic18 - Czy wiadomo już o wzmocnieniach naszej drużyny...? Kto przyjdzie....

Hunt_eR - Wiadomo, że dziękujemy. Brawo!!!! I liczymy, że wiosną Błękitni ...

Pokaż forum ...

 

Najlepiej typujący

1

dawidek

0

2

marcink

0

3

zielarzmarian

0

Pełny ranking ...

 

Najbardziej aktywni

Pełny ranking ...

 

Info

Łącznie wizyt:

774153

w tym roku:

8796

w tym miesiącu:

510

w tym dzisiaj:

16

aktual. na stronie:

1

zarejestrowanych:

395

typujących:

3

 

Polecamy











   

     

   



   

Pokaż wszystkie ...

 

Link do naszej strony

Jeżeli chcesz umieścić na swojej stronie internetowej, bannerek z linkiem do naszej strony - kliknij tutaj ...

 

INFORMACJE

 

Terminarz rozgrywek w sezonie

<<           Terminarz rozgrywek w sezonie 2018/2019                 



Puchar Polski   (2018-08-15)

1

Wkra II Żuromin

:

Błękitni Raciąż

1

:

1



Kolejka nr. 1   (2018-08-18 - 2018-08-19)

1

Błękitni Raciąż

:

Boruta Kuczbork

3

:

1

2

Świt Baranowo

:

Bartnik Myszyniec

2

:

1

3

Narew Ostrołęka

:

Orzeł Sypniewo

1

:

1

4

Pełta Karniewo

:

Kurpik Kadzidło

3

:

1

5

Jutrzenka Unieck

:

GKS Pokrzywnica

3

:

3

6

Rzekunianka Rzekuń

:

Korona Karolinowo

3

:

1

7

KS Wąsewo

:

Konopianka Konopki

1

:

2



Puchar Polski   (2018-08-22)

1

Błękitni Raciąż

:

Wkra Bieżuń

3

:

0



Kolejka nr. 2   (2018-08-25 - 2018-08-26)

1

Orzeł Sypniewo

:

Błękitni Raciąż

3

:

1

2

Bartnik Myszyniec

:

Konopianka Konopki

3

:

7

3

Korona Karolinowo

:

KS Wąsewo

2

:

1

4

GKS Pokrzywnica

:

Rzekunianka Rzekuń

3

:

1

5

Kurpik Kadzidło

:

Jutrzenka Unieck

2

:

2

6

Boruta Kuczbork

:

Pełta Karniewo

3

:

3

7

Świt Baranowo

:

Narew Ostrołęka

0

:

5



Kolejka nr. 3   (2018-09-01 - 2018-09-02)

1

Błękitni Raciąż

:

Świt Baranowo

2

:

1

2

Narew Ostrołęka

:

Bartnik Myszyniec

3

:

0

3

Pełta Karniewo

:

Orzeł Sypniewo

1

:

1

4

Jutrzenka Unieck

:

Boruta Kuczbork

4

:

3

5

Rzekunianka Rzekuń

:

Kurpik Kadzidło

0

:

1

6

KS Wąsewo

:

GKS Pokrzywnica

1

:

1

7

Konopianka Konopki

:

Korona Karolinowo

4

:

3



Puchar Polski   (2018-09-05)

1

Błękitni Raciąż

:

PAF Płońsk

1

:

1



Kolejka nr. 4   (2018-09-08 - 2018-09-09)

1

Narew Ostrołęka

:

Błękitni Raciąż

3

:

2

2

Bartnik Myszyniec

:

Korona Karolinowo

3

:

0

3

Świt Baranowo

:

Pełta Karniewo

2

:

2

4

GKS Pokrzywnica

:

Konopianka Konopki

4

:

1

5

Kurpik Kadzidło

:

KS Wąsewo

0

:

0

6

Boruta Kuczbork

:

Rzekunianka Rzekuń

1

:

1

7

Orzeł Sypniewo

:

Jutrzenka Unieck

4

:

1



Kolejka nr. 5   (2018-09-15 - 2018-09-16)

1

Błękitni Raciąż

:

Bartnik Myszyniec

2

:

4

2

Pełta Karniewo

:

Narew Ostrołęka

2

:

1

3

Jutrzenka Unieck

:

Świt Baranowo

1

:

3

4

Rzekunianka Rzekuń

:

Orzeł Sypniewo

-

:

-

5

KS Wąsewo

:

Boruta Kuczbork

8

:

0

6

Konopianka Konopki

:

Kurpik Kadzidło

3

:

4

7

Korona Karolinowo

:

GKS Pokrzywnica

-

:

-



Kolejka nr. 6   (2018-09-22 - 2018-09-23)

1

Błękitni Raciąż

:

Pełta Karniewo

2

:

2

2

Bartnik Myszyniec

:

GKS Pokrzywnica

1

:

5

3

Kurpik Kadzidło

:

Korona Karolinowo

0

:

3

4

Boruta Kuczbork

:

Konopianka Konopki

1

:

2

5

Świt Baranowo

:

Rzekunianka Rzekuń

0

:

4

6

Narew Ostrołęka

:

Jutrzenka Unieck

3

:

0

7

Orzeł Sypniewo

:

KS Wąsewo

4

:

0



Puchar Polski   (2018-09-26)

1

Błękitni Raciąż

:

Wkra Żuromin

4

:

4



Kolejka nr. 7   (2018-09-29 - 2018-09-30)

1

Jutrzenka Unieck

:

Błękitni Raciąż

0

:

2

2

Pełta Karniewo

:

Bartnik Myszyniec

1

:

5

3

Rzekunianka Rzekuń

:

Narew Ostrołęka

0

:

0

4

KS Wąsewo

:

Świt Baranowo

4

:

1

5

Konopianka Konopki

:

Orzeł Sypniewo

2

:

0

6

Korona Karolinowo

:

Boruta Kuczbork

1

:

0

7

GKS Pokrzywnica

:

Kurpik Kadzidło

5

:

0



Kolejka nr. 8   (2018-10-06 - 2018-10-07)

1

Błękitni Raciąż

:

Rzekunianka Rzekuń

2

:

2

2

Bartnik Myszyniec

:

Kurpik Kadzidło

5

:

1

3

Boruta Kuczbork

:

GKS Pokrzywnica

2

:

1

4

Orzeł Sypniewo

:

Korona Karolinowo

6

:

1

5

Świt Baranowo

:

Konopianka Konopki

0

:

3

6

Narew Ostrołęka

:

KS Wąsewo

2

:

1

7

Pełta Karniewo

:

Jutrzenka Unieck

3

:

1



Kolejka nr. 9   (2018-10-13 - 2018-10-14)

1

KS Wąsewo

:

Błękitni Raciąż

0

:

0

2

Jutrzenka Unieck

:

Bartnik Myszyniec

-

:

-

3

Rzekunianka Rzekuń

:

Pełta Karniewo

-

:

-

4

Konopianka Konopki

:

Narew Ostrołęka

-

:

-

5

Korona Karolinowo

:

Świt Baranowo

-

:

-

6

GKS Pokrzywnica

:

Orzeł Sypniewo

-

:

-

7

Kurpik Kadzidło

:

Boruta Kuczbork

-

:

-



Kolejka nr. 10   (2018-10-20 - 2018-10-21)

1

Błękitni Raciąż

:

Konopianka Konopki

0

:

0

2

Bartnik Myszyniec

:

Boruta Kuczbork

4

:

0

3

Orzeł Sypniewo

:

Kurpik Kadzidło

3

:

2

4

Świt Baranowo

:

GKS Pokrzywnica

2

:

1

5

Narew Ostrołęka

:

Korona Karolinowo

5

:

0

6

Pełta Karniewo

:

KS Wąsewo

2

:

2

7

Jutrzenka Unieck

:

Rzekunianka Rzekuń

3

:

1



Kolejka nr. 11   (2018-10-27 - 2018-10-28)

1

Korona Karolinowo

:

Błękitni Raciąż

1

:

1

2

Rzekunianka Rzekuń

:

Bartnik Myszyniec

3

:

4

3

KS Wąsewo

:

Jutrzenka Unieck

2

:

0

4

Konopianka Konopki

:

Pełta Karniewo

5

:

1

5

GKS Pokrzywnica

:

Narew Ostrołęka

2

:

0

6

Kurpik Kadzidło

:

Świt Baranowo

3

:

1

7

Boruta Kuczbork

:

Orzeł Sypniewo

1

:

1



Kolejka nr. 12   (2018-11-03 - 2018-11-04)

1

Błękitni Raciąż

:

GKS Pokrzywnica

1

:

1

2

Bartnik Myszyniec

:

Orzeł Sypniewo

12

:

3

3

Świt Baranowo

:

Boruta Kuczbork

0

:

0

4

Narew Ostrołęka

:

Kurpik Kadzidło

1

:

2

5

Pełta Karniewo

:

Korona Karolinowo

-

:

-

6

Jutrzenka Unieck

:

Konopianka Konopki

-

:

-

7

Rzekunianka Rzekuń

:

KS Wąsewo

-

:

-



Kolejka nr. 13   (2018-11-10 - 2018-11-11)

1

Kurpik Kadzidło

:

Błękitni Raciąż

1

:

1

2

KS Wąsewo

:

Bartnik Myszyniec

4

:

2

3

Konopianka Konopki

:

Rzekunianka Rzekuń

2

:

1

4

Korona Karolinowo

:

Jutrzenka Unieck

2

:

0

5

GKS Pokrzywnica

:

Pełta Karniewo

2

:

0

6

Boruta Kuczbork

:

Narew Ostrołęka

4

:

2

7

Orzeł Sypniewo

:

Świt Baranowo

0

:

0

    Strona główna ...   


 Znajdź nas na Facebooku

 
 Ostatni mecz Błękitnych  

Rozgrywki ligowe (Kol. nr. 13)

:


Kurpik Kadzid.

:

Błękitni Raciąż

Porównaj osiągnięcia drużyn w sez.
Bilans poprzednich spotkań

1

:

1

Mecz rozegrany został dnia:
2018-11-10 o godz. 14:00

Bramka Mariusz Borzykowski

 
 Wyniki ostatniej kolejki

(2018-11-10 - 2018-11-11)

KS Wąsewo : Bartnik Myszyn.

4 : 2

Konopianka Kon. : Rzekunianka Rz.

2 : 1

Korona Karolin. : Jutrzenka Unie.

2 : 0

GKS Pokrzywnic. : Pełta Karniewo.

2 : 0

Boruta Kuczbor. : Narew Ostrołęk.

4 : 2

Orzeł Sypniewo. : Świt Baranowo

0 : 0

Pokaż wszystko ...

 
 Aktualna tabela

1.

Konopianka Konopki

29

2.

GKS Pokrzywnica

25

3.

Bartnik Myszyniec

24

4.

Narew Ostrołęka

20

5.

Orzeł Sypniewo

19

6.

KS Wąsewo

19

7.

Pełta Karniewo

17

8.

Korona Karolinowo

17

9.

Błękitni Raciąż

16

10.

Kurpik Kadzidło

16

11.

Rzekunianka Rzekuń

15

12.

Świt Baranowo

12

13.

Boruta Kuczbork

11

14.

Jutrzenka Unieck

9

Pokaż pełną tabelę sezonu ...

 
 Najlepsi strzelcy Błękitnych

1.

Mariusz Borzykowski

4

2.

Daniel Słojewski

3

3.

Paweł Borzykowski

3

4.

Jakub Wszałkowski

3

5.

Kamil Rutkowski

2

Pełne zestawienie ...

 
 Najczęściej asystujący

1.

Damian Szelągiewicz

4

2.

Jakub Wszałkowski

3

3.

Paweł Borzykowski

2

4.

Mariusz Borzykowski

2

5.

Mariusz Ezman

1

Pełne zestawienie ...

 
 Najwięcej żółtych kartek

1.

Łukasz Marciniak

4

2.

Maciej Karwowski

4

3.

Mariusz Borzykowski

3

4.

Jakub Wszałkowski

3

5.

Paweł Borzykowski

2

Pełne zestawienie ...

 
 Najwięcej czerwonych kartek

Nie znaleziono danych.

 
 Najwięcej rozegranych spotkań

1.

Kamil Kalinowski

13

2.

Damian Szelągiewicz

13

3.

Paweł Borzykowski

12

4.

Maciej Karwowski

12

5.

Paweł Kaczerski

12

Pełne zestawienie ...

 
 Najwięcej minut na boisku

1.

Kamil Kalinowski

1170

2.

Maciej Karwowski

1080

3.

Jakub Wszałkowski

1044

4.

Paweł Borzykowski

1021

5.

Paweł Kaczerski

1016

Pełne zestawienie ...

 
 Najlepsi strzelcy od jesieni 2002r.
 (bez sezonu 2003/2004)

1.

Mariusz Kopecki

87

2.

Kamil Majkowski

62

3.

Piotr Jakubowski

40

4.

Jarosław Żebrowski

25

5.

Tomasz Grudzień

25

6.

Marcin Kowalski

22

7.

Mariusz Borzykowski

21

8.

Kamil Boniewski

21

9.

Robert Żochowski

20

10.

Daniel Banaszewski

20

11.

Daniel Mitura

20

12.

Damian Kujawski

18

13.

Dariusz Karwowski

18

14.

Paweł Kopczyński

17

15.

Piotr Paczkowski

15

Pełne zestawienie ...

 

Inicjatywa i aktualizacja: ANGO                        Wszelkie prawa zastrzeżone (C) www.blekitniraciaz.eu                        Wsparcie techniczne: POLLY