Dziś jest: 21 listopad 2017     Imieniny obchodzą: Albert, Janusz    

Menu główne

 - Aktualności

 - Klub

 - Stadion

 - Mapka dojazdu

 - Rozgrywki

 - Terminarz

 - Tabela

 - Kadra

 - Stats piłkarzy

 - Stats drużyn

 - Galerie zdjęć

 - Forum

 - Kontakt

 - Linki

 - Błękitni TV

 - Stats odwiedzin

 - Liga typerów

 - Ankiety

 - Ranking zdjęć

 - Ost. ocen. zdj.

 

Ostatnio dodane

Zakończenie rundy je...

KS Łomianki - Błękit...

KS ŁOMIANKI vs BŁĘKI...

BŁĘKITNI RACIĄŻ - OS...

Pokaż wszystkie ...

 

Losowe zdjęcie

 

Najnowsze galerie

Turniej w Gostyninie...

Błękitni - Wkra Pomi...

Błękitni - Makowiank...

Modernizacja stadion...

Liga Okręgowa Junior...

Pokaż wszystkie ...

 

Najwyżej oceniane

 

Ostatnie ocenione

 

Ostatnio na forum

kibic18 - Podobno Prezes Chlopik dzwonił do naszego byłego napastnika Mariu...

kibic18 - Czy wiadomo już o wzmocnieniach naszej drużyny...? Kto przyjdzie....

Hunt_eR - Wiadomo, że dziękujemy. Brawo!!!! I liczymy, że wiosną Błękitni ...

Pokaż forum ...

 

Najlepiej typujący

1

ango

157

2

marcink

145

3

psychofan

138

4

zielarzmarian

137

5

dawidek

116

Pełny ranking ...

 

Najbardziej aktywni

Pełny ranking ...

 

Info

Łącznie wizyt:

764665

w tym roku:

20914

w tym miesiącu:

451

w tym dzisiaj:

12

aktual. na stronie:

4

zarejestrowanych:

395

typujących:

9

 

Polecamy











   

     

   



   

Pokaż wszystkie ...

 

Link do naszej strony

Jeżeli chcesz umieścić na swojej stronie internetowej, bannerek z linkiem do naszej strony - kliknij tutaj ...

 

INFORMACJE

 

Terminarz rozgrywek w sezonie

<<           Terminarz rozgrywek w sezonie 2016/2017                 



Kolejka nr. 1   (2016-08-06 - 2016-08-07)

1

Błękitni Raciąż

:

Hutnik Warszawa

4

:

1

2

Wisła II Płock

:

Pogoń Grodzisk Mazowiecki

0

:

2

3

Delta Słupno

:

MKS Ciechanów

0

:

2

4

Pogoń II Siedlce

:

Bzura Chodaków

1

:

0

5

Podlasie Sokołów Podlaski

:

KS Łomianki

2

:

4

6

Mławianka Mława

:

Ostrovia Ostrów Mazowiecka

2

:

2

7

Mazovia Mińsk Mazowiecki

:

Bug Wyszków

4

:

1

8

Tęcza Łyse

:

MKS Przasnysz

2

:

2

9

Czarni Węgrów

:

Unia Warszawa

0

:

0

10

Ożarowianka Ożarów Mazowiecki

:

Dolcan Ząbki

1

:

2



Kolejka nr. 2   (2016-08-10 - 2016-08-10)

1

Bzura Chodaków

:

Błękitni Raciąż

1

:

4

2

Pogoń Grodzisk Mazowiecki

:

Dolcan Ząbki

4

:

0

3

Unia Warszawa

:

Ożarowianka Ożarów Mazowiecki

1

:

3

4

MKS Przasnysz

:

Czarni Węgrów

3

:

2

5

Bug Wyszków

:

Tęcza Łyse

2

:

1

6

Ostrovia Ostrów Mazowiecka

:

Mazovia Mińsk Mazowiecki

0

:

3

7

KS Łomianki

:

Mławianka Mława

2

:

1

8

Hutnik Warszawa

:

Podlasie Sokołów Podlaski

4

:

1

9

MKS Ciechanów

:

Pogoń II Siedlce

2

:

5

10

Wisła II Płock

:

Delta Słupno

2

:

1



Kolejka nr. 3   (2016-08-13 - 2016-08-14)

1

Błękitni Raciąż

:

MKS Ciechanów

1

:

1

2

Delta Słupno

:

Pogoń Grodzisk Mazowiecki

2

:

2

3

Pogoń II Siedlce

:

Wisła II Płock

2

:

0

4

Podlasie Sokołów Podlaski

:

Bzura Chodaków

1

:

2

5

Mławianka Mława

:

Hutnik Warszawa

2

:

1

6

Mazovia Mińsk Mazowiecki

:

KS Łomianki

4

:

0

7

Tęcza Łyse

:

Ostrovia Ostrów Mazowiecka

1

:

1

8

Czarni Węgrów

:

Bug Wyszków

2

:

1

9

Ożarowianka Ożarów Mazowiecki

:

MKS Przasnysz

2

:

2

10

Dolcan Ząbki

:

Unia Warszawa

4

:

1



Kolejka nr. 4   (2016-08-20 - 2016-08-21)

1

Wisła II Płock

:

Błękitni Raciąż

4

:

3

2

Pogoń Grodzisk Mazowiecki

:

Unia Warszawa

4

:

1

3

MKS Przasnysz

:

Dolcan Ząbki

0

:

0

4

Bug Wyszków

:

Ożarowianka Ożarów Mazowiecki

1

:

0

5

Ostrovia Ostrów Mazowiecka

:

Czarni Węgrów

0

:

0

6

KS Łomianki

:

Tęcza Łyse

3

:

1

7

Hutnik Warszawa

:

Mazovia Mińsk Mazowiecki

2

:

0

8

Bzura Chodaków

:

Mławianka Mława

0

:

1

9

MKS Ciechanów

:

Podlasie Sokołów Podlaski

6

:

0

10

Delta Słupno

:

Pogoń II Siedlce

0

:

1



Kolejka nr. 5   (2016-08-24 - 2016-08-24)

1

Błękitni Raciąż

:

Delta Słupno

4

:

1

2

Pogoń II Siedlce

:

Pogoń Grodzisk Mazowiecki

1

:

4

3

Podlasie Sokołów Podlaski

:

Wisła II Płock

0

:

0

4

Mławianka Mława

:

MKS Ciechanów

2

:

2

5

Mazovia Mińsk Mazowiecki

:

Bzura Chodaków

1

:

1

6

Tęcza Łyse

:

Hutnik Warszawa

0

:

3

7

Czarni Węgrów

:

KS Łomianki

3

:

1

8

Ożarowianka Ożarów Mazowiecki

:

Ostrovia Ostrów Mazowiecka

2

:

1

9

Dolcan Ząbki

:

Bug Wyszków

3

:

0

10

MKS Przasnysz

:

Unia Warszawa

1

:

1



Kolejka nr. 6   (2016-08-27 - 2016-08-28)

1

Pogoń II Siedlce

:

Błękitni Raciąż

0

:

2

2

Pogoń Grodzisk Mazowiecki

:

MKS Przasnysz

3

:

2

3

Bug Wyszków

:

Unia Warszawa

2

:

0

4

Ostrovia Ostrów Mazowiecka

:

Dolcan Ząbki

0

:

0

5

KS Łomianki

:

Ożarowianka Ożarów Mazowiecki

2

:

2

6

Hutnik Warszawa

:

Czarni Węgrów

2

:

1

7

Bzura Chodaków

:

Tęcza Łyse

2

:

3

8

MKS Ciechanów

:

Mazovia Mińsk Mazowiecki

2

:

0

9

Wisła II Płock

:

Mławianka Mława

6

:

0

10

Delta Słupno

:

Podlasie Sokołów Podlaski

0

:

4



Kolejka nr. 7   (2016-08-31 - 2016-08-31)

1

Błękitni Raciąż

:

Pogoń Grodzisk Mazowiecki

0

:

0

2

Podlasie Sokołów Podlaski

:

Pogoń II Siedlce

2

:

0

3

Mławianka Mława

:

Delta Słupno

1

:

0

4

Mazovia Mińsk Mazowiecki

:

Wisła II Płock

3

:

0

5

Tęcza Łyse

:

MKS Ciechanów

0

:

0

6

Czarni Węgrów

:

Bzura Chodaków

2

:

1

7

Ożarowianka Ożarów Mazowiecki

:

Hutnik Warszawa

0

:

0

8

Dolcan Ząbki

:

KS Łomianki

0

:

1

9

Unia Warszawa

:

Ostrovia Ostrów Mazowiecka

3

:

0

10

MKS Przasnysz

:

Bug Wyszków

0

:

0



Kolejka nr. 8   (2016-09-03 - 2016-09-04)

1

Błękitni Raciąż

:

Podlasie Sokołów Podlaski

2

:

1

2

Pogoń Grodzisk Mazowiecki

:

Bug Wyszków

2

:

0

3

Ostrovia Ostrów Mazowiecka

:

MKS Przasnysz

1

:

0

4

KS Łomianki

:

Unia Warszawa

4

:

2

5

Hutnik Warszawa

:

Dolcan Ząbki

0

:

0

6

Bzura Chodaków

:

Ożarowianka Ożarów Mazowiecki

0

:

1

7

MKS Ciechanów

:

Czarni Węgrów

2

:

0

8

Wisła II Płock

:

Tęcza Łyse

3

:

1

9

Delta Słupno

:

Mazovia Mińsk Mazowiecki

1

:

3

10

Mławianka Mława

:

Pogoń II Siedlce

1

:

0



Kolejka nr. 9   (2016-09-10 - 2016-09-11)

1

Mławianka Mława

:

Błękitni Raciąż

3

:

2

2

Podlasie Sokołów Podlaski

:

Pogoń Grodzisk Mazowiecki

0

:

4

3

Mazovia Mińsk Mazowiecki

:

Pogoń II Siedlce

2

:

0

4

Tęcza Łyse

:

Delta Słupno

4

:

1

5

Czarni Węgrów

:

Wisła II Płock

2

:

2

6

Ożarowianka Ożarów Mazowiecki

:

MKS Ciechanów

4

:

1

7

Bzura Chodaków

:

Dolcan Ząbki

3

:

2

8

Hutnik Warszawa

:

Unia Warszawa

2

:

0

9

MKS Przasnysz

:

KS Łomianki

2

:

2

10

Bug Wyszków

:

Ostrovia Ostrów Mazowiecka

1

:

0



Kolejka nr. 10   (2016-09-17 - 2016-09-18)

1

Błękitni Raciąż

:

Mazovia Mińsk Mazowiecki

4

:

2

2

Pogoń Grodzisk Mazowiecki

:

Ostrovia Ostrów Mazowiecka

3

:

0

3

KS Łomianki

:

Bug Wyszków

0

:

3

4

Hutnik Warszawa

:

MKS Przasnysz

2

:

1

5

Bzura Chodaków

:

Unia Warszawa

1

:

1

6

MKS Ciechanów

:

Dolcan Ząbki

4

:

3

7

Wisła II Płock

:

Ożarowianka Ożarów Mazowiecki

2

:

1

8

Delta Słupno

:

Czarni Węgrów

2

:

2

9

Pogoń II Siedlce

:

Tęcza Łyse

5

:

2

10

Podlasie Sokołów Podlaski

:

Mławianka Mława

1

:

2



Kolejka nr. 11   (2016-09-24 - 2016-09-25)

1

Tęcza Łyse

:

Błękitni Raciąż

1

:

3

2

Mławianka Mława

:

Pogoń Grodzisk Mazowiecki

0

:

1

3

Mazovia Mińsk Mazowiecki

:

Podlasie Sokołów Podlaski

5

:

1

4

Czarni Węgrów

:

Pogoń II Siedlce

1

:

0

5

Ożarowianka Ożarów Mazowiecki

:

Delta Słupno

2

:

2

6

Dolcan Ząbki

:

Wisła II Płock

0

:

3

7

MKS Przasnysz

:

Bzura Chodaków

0

:

0

8

Bug Wyszków

:

Hutnik Warszawa

1

:

1

9

Ostrovia Ostrów Mazowiecka

:

KS Łomianki

2

:

1

10

MKS Ciechanów

:

Unia Warszawa

6

:

0



Kolejka nr. 12   (2016-10-01 - 2016-10-02)

1

Błękitni Raciąż

:

Czarni Węgrów

2

:

0

2

Pogoń Grodzisk Mazowiecki

:

KS Łomianki

2

:

4

3

Hutnik Warszawa

:

Ostrovia Ostrów Mazowiecka

1

:

0

4

Bzura Chodaków

:

Bug Wyszków

2

:

3

5

MKS Ciechanów

:

MKS Przasnysz

4

:

0

6

Wisła II Płock

:

Unia Warszawa

3

:

0

7

Delta Słupno

:

Dolcan Ząbki

2

:

2

8

Pogoń II Siedlce

:

Ożarowianka Ożarów Mazowiecki

0

:

1

9

Podlasie Sokołów Podlaski

:

Tęcza Łyse

0

:

1

10

Mławianka Mława

:

Mazovia Mińsk Mazowiecki

0

:

1



Puchar Polski   (2016-10-05)

1

Wkra Żuromin

:

Błękitni Raciąż

3

:

1



Kolejka nr. 13   (2016-10-08 - 2016-10-09)

1

Ożarowianka Ożarów Mazowiecki

:

Błękitni Raciąż

1

:

1

2

Mazovia Mińsk Mazowiecki

:

Pogoń Grodzisk Mazowiecki

3

:

1

3

Tęcza Łyse

:

Mławianka Mława

0

:

3

4

Czarni Węgrów

:

Podlasie Sokołów Podlaski

4

:

0

5

Dolcan Ząbki

:

Pogoń II Siedlce

2

:

3

6

Unia Warszawa

:

Delta Słupno

0

:

0

7

MKS Przasnysz

:

Wisła II Płock

0

:

0

8

Bug Wyszków

:

MKS Ciechanów

1

:

0

9

Ostrovia Ostrów Mazowiecka

:

Bzura Chodaków

0

:

1

10

KS Łomianki

:

Hutnik Warszawa

1

:

0



Kolejka nr. 14   (2016-10-15 - 2016-10-16)

1

Błękitni Raciąż

:

Dolcan Ząbki

2

:

3

2

Pogoń Grodzisk Mazowiecki

:

Hutnik Warszawa

4

:

2

3

Bzura Chodaków

:

KS Łomianki

2

:

0

4

MKS Ciechanów

:

Ostrovia Ostrów Mazowiecka

4

:

1

5

Wisła II Płock

:

Bug Wyszków

4

:

3

6

Delta Słupno

:

MKS Przasnysz

1

:

3

7

Pogoń II Siedlce

:

Unia Warszawa

4

:

2

8

Podlasie Sokołów Podlaski

:

Ożarowianka Ożarów Mazowiecki

0

:

5

9

Mławianka Mława

:

Czarni Węgrów

0

:

1

10

Mazovia Mińsk Mazowiecki

:

Tęcza Łyse

4

:

1



Kolejka nr. 15   (2016-10-22 - 2016-10-23)

1

Unia Warszawa

:

Błękitni Raciąż

1

:

5

2

Tęcza Łyse

:

Pogoń Grodzisk Mazowiecki

1

:

5

3

Czarni Węgrów

:

Mazovia Mińsk Mazowiecki

1

:

3

4

Ożarowianka Ożarów Mazowiecki

:

Mławianka Mława

1

:

1

5

Dolcan Ząbki

:

Podlasie Sokołów Podlaski

0

:

0

6

MKS Przasnysz

:

Pogoń II Siedlce

2

:

1

7

Bug Wyszków

:

Delta Słupno

1

:

1

8

Ostrovia Ostrów Mazowiecka

:

Wisła II Płock

2

:

5

9

KS Łomianki

:

MKS Ciechanów

0

:

0

10

Hutnik Warszawa

:

Bzura Chodaków

4

:

0



Kolejka nr. 16   (2016-10-29 - 2016-10-30)

1

Błękitni Raciąż

:

MKS Przasnysz

3

:

0

2

Pogoń Grodzisk Mazowiecki

:

Bzura Chodaków

1

:

0

3

MKS Ciechanów

:

Hutnik Warszawa

3

:

2

4

Wisła II Płock

:

KS Łomianki

2

:

0

5

Delta Słupno

:

Ostrovia Ostrów Mazowiecka

2

:

3

6

Pogoń II Siedlce

:

Bug Wyszków

2

:

2

7

Podlasie Sokołów Podlaski

:

Unia Warszawa

1

:

0

8

Mławianka Mława

:

Dolcan Ząbki

2

:

2

9

Mazovia Mińsk Mazowiecki

:

Ożarowianka Ożarów Mazowiecki

1

:

2

10

Tęcza Łyse

:

Czarni Węgrów

4

:

1



Kolejka nr. 17   (2016-11-05 - 2016-11-06)

1

Bug Wyszków

:

Błękitni Raciąż

1

:

2

2

Czarni Węgrów

:

Pogoń Grodzisk Mazowiecki

2

:

2

3

Ożarowianka Ożarów Mazowiecki

:

Tęcza Łyse

3

:

0

4

Dolcan Ząbki

:

Mazovia Mińsk Mazowiecki

5

:

1

5

Unia Warszawa

:

Mławianka Mława

0

:

1

6

MKS Przasnysz

:

Podlasie Sokołów Podlaski

5

:

1

7

Ostrovia Ostrów Mazowiecka

:

Pogoń II Siedlce

1

:

2

8

KS Łomianki

:

Delta Słupno

3

:

1

9

Hutnik Warszawa

:

Wisła II Płock

0

:

4

10

Bzura Chodaków

:

MKS Ciechanów

1

:

2



Kolejka nr. 18   (2016-11-11 - 2016-11-13)

1

Błękitni Raciąż

:

Ostrovia Ostrów Mazowiecka

1

:

1

2

Pogoń Grodzisk Mazowiecki

:

MKS Ciechanów

2

:

4

3

Wisła II Płock

:

Bzura Chodaków

1

:

1

4

Delta Słupno

:

Hutnik Warszawa

0

:

2

5

Pogoń II Siedlce

:

KS Łomianki

0

:

3

6

Podlasie Sokołów Podlaski

:

Bug Wyszków

1

:

0

7

Mławianka Mława

:

MKS Przasnysz

0

:

3

8

Mazovia Mińsk Mazowiecki

:

Unia Warszawa

2

:

0

9

Tęcza Łyse

:

Dolcan Ząbki

1

:

1

10

Czarni Węgrów

:

Ożarowianka Ożarów Mazowiecki

3

:

0



Kolejka nr. 19   (2016-11-19 - 2016-11-20)

1

KS Łomianki

:

Błękitni Raciąż

2

:

1

2

Ożarowianka Ożarów Mazowiecki

:

Pogoń Grodzisk Mazowiecki

0

:

0

3

Dolcan Ząbki

:

Czarni Węgrów

2

:

2

4

Unia Warszawa

:

Tęcza Łyse

1

:

2

5

MKS Przasnysz

:

Mazovia Mińsk Mazowiecki

2

:

5

6

Bug Wyszków

:

Mławianka Mława

2

:

2

7

Ostrovia Ostrów Mazowiecka

:

Podlasie Sokołów Podlaski

1

:

1

8

Hutnik Warszawa

:

Pogoń II Siedlce

1

:

2

9

Bzura Chodaków

:

Delta Słupno

3

:

1

10

MKS Ciechanów

:

Wisła II Płock

3

:

1

    Strona główna ...   


 Znajdź nas na Facebooku

 
 Liga Typerów - informacje

Podsumowano wyniki kolejki nr. 18.

Zakończono typowanie kolejki nr. 19.

Zakończone 2016-11-19 o godz. 10:45.

Wszystkich użytkowników zapraszamy do zabawy w typowanie wyników spotkań.

Więcej informacji ...

 
 Ostatni mecz Błękitnych  

Rozgrywki ligowe (Kol. nr. 19)

:


KS Łomianki

:

Błękitni Raciąż

Porównaj osiągnięcia drużyn w sez.
Bilans poprzednich spotkań

2

:

1

Mecz rozegrany został dnia:
2016-11-20 o godz. 11:00

 
 Wyniki ostatniej kolejki

(2016-11-19 - 2016-11-20)

Ożarowianka Oż. : Pogoń Grodzisk.

0 : 0

Dolcan Ząbki : Czarni Węgrów

2 : 2

Unia Warszawa : Tęcza Łyse

1 : 2

MKS Przasnysz : Mazovia Mińsk .

2 : 5

Bug Wyszków : Mławianka Mław.

2 : 2

Ostrovia Ostró. : Podlasie Sokoł.

1 : 1

Hutnik Warszaw. : Pogoń II Siedl.

1 : 2

Bzura Chodaków. : Delta Słupno

3 : 1

MKS Ciechanów : Wisła II Płock.

3 : 1

Pokaż wszystko ...

 
 Aktualna tabela

1.

MKS Ciechanów

40

2.

Mazovia Mińsk Mazowiecki

40

3.

Pogoń Grodzisk Mazowiecki

40

4.

Wisła II Płock

37

5.

Błękitni Raciąż

37

6.

KS Łomianki

33

7.

Ożarowianka Ożarów Mazowiecki

31

8.

Hutnik Warszawa

30

9.

Mławianka Mława

29

10.

Pogoń II Siedlce

28

11.

Czarni Węgrów

27

12.

Bug Wyszków

26

13.

Dolcan Ząbki

23

14.

MKS Przasnysz

23

15.

Tęcza Łyse

19

16.

Bzura Chodaków

19

17.

Podlasie Sokołów Podlaski

15

18.

Ostrovia Ostrów Mazowiecka

15

19.

Unia Warszawa

7

20.

Delta Słupno

6

Pokaż pełną tabelę sezonu ...

 
 Najlepsi strzelcy Błękitnych

1.

Kamil Majkowski

20

2.

Tomasz Grudzień

7

3.

Tomasz Kamiński

4

4.

Bartosz Gołaszewski

3

5.

Daniel Mitura

3

Pełne zestawienie ...

 
 Najczęściej asystujący

1.

Daniel Mitura

5

2.

Dawid Klepczyński

5

3.

Piotr Paczkowski

4

4.

Jarosław Kułaga

4

5.

Kamil Majkowski

4

Pełne zestawienie ...

 
 Najwięcej żółtych kartek

1.

Kamil Majkowski

5

2.

Tomasz Grudzień

5

3.

Eryk Padzik

4

4.

Adrian Bieńkowski

4

5.

Dawid Dębkowski

4

Pełne zestawienie ...

 
 Najwięcej czerwonych kartek

1.

Paweł Nowotka

1

2.

Tomasz Kamiński

1

3.

Krzysztof Dąbkowski

1

4.

Bartosz Gołaszewski

1

Pełne zestawienie ...

 
 Najwięcej rozegranych spotkań

1.

Maciej Komorowski

17

2.

Dawid Klepczyński

17

3.

Dawid Kręt

16

4.

Eryk Padzik

16

5.

Paweł Nowotka

16

Pełne zestawienie ...

 
 Najwięcej minut na boisku

1.

Dawid Klepczyński

1515

2.

Maciej Komorowski

1453

3.

Dawid Kręt

1440

4.

Adrian Bieńkowski

1440

5.

Kamil Majkowski

1422

Pełne zestawienie ...

 
 Najlepsi strzelcy od jesieni 2002r.
 (bez sezonu 2003/2004)

1.

Mariusz Kopecki

87

2.

Kamil Majkowski

62

3.

Piotr Jakubowski

40

4.

Jarosław Żebrowski

25

5.

Tomasz Grudzień

25

6.

Marcin Kowalski

22

7.

Kamil Boniewski

21

8.

Robert Żochowski

20

9.

Daniel Banaszewski

20

10.

Daniel Mitura

20

11.

Damian Kujawski

18

12.

Dariusz Karwowski

18

13.

Paweł Kopczyński

17

14.

Mariusz Borzykowski

17

15.

Piotr Paczkowski

15

Pełne zestawienie ...

 

Inicjatywa i aktualizacja: ANGO                        Wszelkie prawa zastrzeżone (C) www.blekitniraciaz.eu                        Wsparcie techniczne: POLLY