Dziś jest: 19 październik 2018     Imieniny obchodzą: Piotr, Michał    

Menu główne

 - Aktualności

 - Klub

 - Stadion

 - Mapka dojazdu

 - Rozgrywki

 - Terminarz

 - Tabela

 - Kadra

 - Stats piłkarzy

 - Stats drużyn

 - Galerie zdjęć

 - Forum

 - Kontakt

 - Linki

 - Błękitni TV

 - Stats odwiedzin

 - Liga typerów

 - Ankiety

 - Ranking zdjęć

 - Ost. ocen. zdj.

 

Ostatnio dodane

Błękitni Raciąż - Rz...

Jutrzenka Unieck - B...

PP Błękitni Raciąż –...

Błękitni Raciąż - Pe...

Błękitni Raciąż – Ba...

Pokaż wszystkie ...

 

Losowe zdjęcie

 

Najnowsze galerie

Turniej w Gostyninie...

Błękitni - Wkra Pomi...

Błękitni - Makowiank...

Modernizacja stadion...

Liga Okręgowa Junior...

Pokaż wszystkie ...

 

Najwyżej oceniane

 

Ostatnie ocenione

 

Ostatnio na forum

kibic18 - Podobno Prezes Chlopik dzwonił do naszego byłego napastnika Mariu...

kibic18 - Czy wiadomo już o wzmocnieniach naszej drużyny...? Kto przyjdzie....

Hunt_eR - Wiadomo, że dziękujemy. Brawo!!!! I liczymy, że wiosną Błękitni ...

Pokaż forum ...

 

Najlepiej typujący

1

dawidek

0

2

marcink

0

Pełny ranking ...

 

Najbardziej aktywni

1

marcink

1

Pełny ranking ...

 

Info

Łącznie wizyt:

773272

w tym roku:

7915

w tym miesiącu:

623

w tym dzisiaj:

0

aktual. na stronie:

7

zarejestrowanych:

395

typujących:

2

 

Polecamy











   

     

   



   

Pokaż wszystkie ...

 

Link do naszej strony

Jeżeli chcesz umieścić na swojej stronie internetowej, bannerek z linkiem do naszej strony - kliknij tutaj ...

 

INFORMACJE

 

Terminarz rozgrywek w sezonie

<<           Terminarz rozgrywek w sezonie 2015/2016            >>



Kolejka nr. 1   (2015-08-08 - 2015-08-09)

1

Błękitni Raciąż

:

ŁKS Łódź

1

:

3

2

Warta Działoszyn

:

Broń Radom

2

:

2

3

Ursus Warszawa

:

Warta Sieradz

1

:

0

4

Polonia Warszawa

:

Pelikan Łowicz

1

:

1

5

Ner Poddębice

:

Legia II Warszawa

0

:

0

6

Świt Nowy Dwór

:

Pogoń Grodzisk Mazowiecki

2

:

2

7

Energia Kozienice

:

Start Otwock

0

:

2

8

Lechia Tomaszów Mazowiecki

:

Pilica Białobrzegi

6

:

1

9

Sokół Aleksandrów Łódzki

:

Oskar Przysucha

4

:

1



Kolejka nr. 2   (2015-08-15 - 2015-08-16)

1

Start Otwock

:

Błękitni Raciąż

2

:

1

2

Broń Radom

:

Oskar Przysucha

2

:

2

3

Pilica Białobrzegi

:

Sokół Aleksandrów Łódzki

0

:

2

4

ŁKS Łódź

:

Lechia Tomaszów Mazowiecki

2

:

2

5

Pogoń Grodzisk Mazowiecki

:

Energia Kozienice

2

:

2

6

Legia II Warszawa

:

Świt Nowy Dwór

1

:

2

7

Pelikan Łowicz

:

Ner Poddębice

2

:

2

8

Warta Sieradz

:

Polonia Warszawa

1

:

0

9

Warta Działoszyn

:

Ursus Warszawa

0

:

1



Kolejka nr. 3   (2015-08-22 - 2015-08-23)

1

Błękitni Raciąż

:

Pogoń Grodzisk Mazowiecki

2

:

0

2

Ursus Warszawa

:

Broń Radom

0

:

1

3

Polonia Warszawa

:

Warta Działoszyn

5

:

0

4

Ner Poddębice

:

Warta Sieradz

1

:

1

5

Świt Nowy Dwór

:

Pelikan Łowicz

1

:

1

6

Energia Kozienice

:

Legia II Warszawa

1

:

2

7

Lechia Tomaszów Mazowiecki

:

Start Otwock

4

:

0

8

Sokół Aleksandrów Łódzki

:

ŁKS Łódź

2

:

0

9

Oskar Przysucha

:

Pilica Białobrzegi

3

:

1



Kolejka nr. 4   (2015-08-26 - 2015-08-26)

1

Legia II Warszawa

:

Błękitni Raciąż

0

:

0

2

Broń Radom

:

Pilica Białobrzegi

1

:

1

3

ŁKS Łódź

:

Oskar Przysucha

6

:

2

4

Start Otwock

:

Sokół Aleksandrów Łódzki

1

:

1

5

Pogoń Grodzisk Mazowiecki

:

Lechia Tomaszów Mazowiecki

0

:

0

6

Pelikan Łowicz

:

Energia Kozienice

2

:

1

7

Warta Sieradz

:

Świt Nowy Dwór

1

:

1

8

Warta Działoszyn

:

Ner Poddębice

2

:

0

9

Ursus Warszawa

:

Polonia Warszawa

1

:

2



Kolejka nr. 5   (2015-08-29 - 2015-08-30)

1

Błękitni Raciąż

:

Pelikan Łowicz

0

:

0

2

Polonia Warszawa

:

Broń Radom

4

:

0

3

Ner Poddębice

:

Ursus Warszawa

2

:

1

4

Świt Nowy Dwór

:

Warta Działoszyn

3

:

1

5

Energia Kozienice

:

Warta Sieradz

0

:

1

6

Lechia Tomaszów Mazowiecki

:

Legia II Warszawa

2

:

1

7

Sokół Aleksandrów Łódzki

:

Pogoń Grodzisk Mazowiecki

0

:

0

8

Oskar Przysucha

:

Start Otwock

1

:

2

9

Pilica Białobrzegi

:

ŁKS Łódź

1

:

2



Kolejka nr. 6   (2015-09-05 - 2015-09-06)

1

Warta Sieradz

:

Błękitni Raciąż

0

:

1

2

Broń Radom

:

ŁKS Łódź

1

:

4

3

Start Otwock

:

Pilica Białobrzegi

0

:

3

4

Pogoń Grodzisk Mazowiecki

:

Oskar Przysucha

3

:

0

5

Legia II Warszawa

:

Sokół Aleksandrów Łódzki

1

:

2

6

Pelikan Łowicz

:

Lechia Tomaszów Mazowiecki

2

:

0

7

Warta Działoszyn

:

Energia Kozienice

1

:

0

8

Ursus Warszawa

:

Świt Nowy Dwór

0

:

3

9

Polonia Warszawa

:

Ner Poddębice

2

:

0



Kolejka nr. 7   (2015-09-12 - 2015-09-13)

1

Błękitni Raciąż

:

Warta Działoszyn

2

:

1

2

Ner Poddębice

:

Broń Radom

0

:

1

3

Świt Nowy Dwór

:

Polonia Warszawa

1

:

1

4

Energia Kozienice

:

Ursus Warszawa

1

:

2

5

Lechia Tomaszów Mazowiecki

:

Warta Sieradz

1

:

0

6

Sokół Aleksandrów Łódzki

:

Pelikan Łowicz

1

:

0

7

Oskar Przysucha

:

Legia II Warszawa

4

:

4

8

Pilica Białobrzegi

:

Pogoń Grodzisk Mazowiecki

0

:

1

9

ŁKS Łódź

:

Start Otwock

1

:

0



Kolejka nr. 8   (2015-09-19 - 2015-09-20)

1

Ursus Warszawa

:

Błękitni Raciąż

4

:

0

2

Broń Radom

:

Start Otwock

3

:

0

3

Pogoń Grodzisk Mazowiecki

:

ŁKS Łódź

0

:

0

4

Legia II Warszawa

:

Pilica Białobrzegi

2

:

1

5

Pelikan Łowicz

:

Oskar Przysucha

4

:

0

6

Warta Sieradz

:

Sokół Aleksandrów Łódzki

2

:

2

7

Warta Działoszyn

:

Lechia Tomaszów Mazowiecki

0

:

2

8

Polonia Warszawa

:

Energia Kozienice

1

:

1

9

Ner Poddębice

:

Świt Nowy Dwór

2

:

2



Kolejka nr. 9   (2015-09-23 - 2015-09-23)

1

Błękitni Raciąż

:

Polonia Warszawa

0

:

2

2

Świt Nowy Dwór

:

Broń Radom

1

:

0

3

Energia Kozienice

:

Ner Poddębice

4

:

2

4

Lechia Tomaszów Mazowiecki

:

Ursus Warszawa

0

:

0

5

Sokół Aleksandrów Łódzki

:

Warta Działoszyn

0

:

0

6

Oskar Przysucha

:

Warta Sieradz

0

:

0

7

Pilica Białobrzegi

:

Pelikan Łowicz

3

:

0

8

ŁKS Łódź

:

Legia II Warszawa

0

:

2

9

Start Otwock

:

Pogoń Grodzisk Mazowiecki

3

:

4



Kolejka nr. 10   (2015-09-26 - 2015-09-27)

1

Ner Poddębice

:

Błękitni Raciąż

2

:

3

2

Broń Radom

:

Pogoń Grodzisk Mazowiecki

3

:

2

3

Legia II Warszawa

:

Start Otwock

4

:

0

4

Pelikan Łowicz

:

ŁKS Łódź

1

:

2

5

Warta Sieradz

:

Pilica Białobrzegi

2

:

1

6

Warta Działoszyn

:

Oskar Przysucha

1

:

0

7

Ursus Warszawa

:

Sokół Aleksandrów Łódzki

2

:

1

8

Polonia Warszawa

:

Lechia Tomaszów Mazowiecki

1

:

2

9

Świt Nowy Dwór

:

Energia Kozienice

1

:

0



Kolejka nr. 11   (2015-10-03 - 2015-10-04)

1

Błękitni Raciąż

:

Świt Nowy Dwór

0

:

5

2

Energia Kozienice

:

Broń Radom

2

:

0

3

Lechia Tomaszów Mazowiecki

:

Ner Poddębice

1

:

3

4

Sokół Aleksandrów Łódzki

:

Polonia Warszawa

1

:

0

5

Oskar Przysucha

:

Ursus Warszawa

4

:

2

6

Pilica Białobrzegi

:

Warta Działoszyn

2

:

1

7

ŁKS Łódź

:

Warta Sieradz

0

:

3

8

Start Otwock

:

Pelikan Łowicz

2

:

3

9

Pogoń Grodzisk Mazowiecki

:

Legia II Warszawa

2

:

3



Kolejka nr. 12   (2015-10-10 - 2015-10-11)

1

Energia Kozienice

:

Błękitni Raciąż

1

:

1

2

Broń Radom

:

Legia II Warszawa

0

:

2

3

Pelikan Łowicz

:

Pogoń Grodzisk Mazowiecki

3

:

1

4

Warta Sieradz

:

Start Otwock

5

:

1

5

Warta Działoszyn

:

ŁKS Łódź

1

:

1

6

Ursus Warszawa

:

Pilica Białobrzegi

2

:

1

7

Polonia Warszawa

:

Oskar Przysucha

4

:

0

8

Ner Poddębice

:

Sokół Aleksandrów Łódzki

0

:

4

9

Świt Nowy Dwór

:

Lechia Tomaszów Mazowiecki

0

:

3



Kolejka nr. 13   (2015-10-17 - 2015-10-18)

1

Błękitni Raciąż

:

Broń Radom

2

:

5

2

Lechia Tomaszów Mazowiecki

:

Energia Kozienice

4

:

3

3

Sokół Aleksandrów Łódzki

:

Świt Nowy Dwór

1

:

0

4

Oskar Przysucha

:

Ner Poddębice

4

:

0

5

Pilica Białobrzegi

:

Polonia Warszawa

1

:

0

6

ŁKS Łódź

:

Ursus Warszawa

1

:

0

7

Start Otwock

:

Warta Działoszyn

3

:

0

8

Pogoń Grodzisk Mazowiecki

:

Warta Sieradz

2

:

1

9

Legia II Warszawa

:

Pelikan Łowicz

1

:

0



Kolejka nr. 14   (2015-10-24 - 2015-10-25)

1

Błękitni Raciąż

:

Lechia Tomaszów Mazowiecki

0

:

4

2

Broń Radom

:

Pelikan Łowicz

2

:

5

3

Warta Sieradz

:

Legia II Warszawa

3

:

4

4

Warta Działoszyn

:

Pogoń Grodzisk Mazowiecki

2

:

1

5

Ursus Warszawa

:

Start Otwock

1

:

1

6

Polonia Warszawa

:

ŁKS Łódź

2

:

1

7

Ner Poddębice

:

Pilica Białobrzegi

1

:

0

8

Świt Nowy Dwór

:

Oskar Przysucha

2

:

2

9

Energia Kozienice

:

Sokół Aleksandrów Łódzki

0

:

2



Kolejka nr. 15   (2015-11-07 - 2015-11-08)

1

Sokół Aleksandrów Łódzki

:

Błękitni Raciąż

2

:

0

2

Lechia Tomaszów Mazowiecki

:

Broń Radom

4

:

1

3

Oskar Przysucha

:

Energia Kozienice

1

:

1

4

Pilica Białobrzegi

:

Świt Nowy Dwór

1

:

3

5

ŁKS Łódź

:

Ner Poddębice

4

:

2

6

Start Otwock

:

Polonia Warszawa

0

:

2

7

Pogoń Grodzisk Mazowiecki

:

Ursus Warszawa

2

:

1

8

Legia II Warszawa

:

Warta Działoszyn

3

:

0

9

Pelikan Łowicz

:

Warta Sieradz

2

:

0



Kolejka nr. 16   (2015-11-11 - 2015-11-11)

1

Błękitni Raciąż

:

Oskar Przysucha

5

:

1

2

Broń Radom

:

Warta Sieradz

1

:

1

3

Warta Działoszyn

:

Pelikan Łowicz

1

:

1

4

Ursus Warszawa

:

Legia II Warszawa

3

:

0

5

Polonia Warszawa

:

Pogoń Grodzisk Mazowiecki

4

:

0

6

Ner Poddębice

:

Start Otwock

1

:

2

7

Świt Nowy Dwór

:

ŁKS Łódź

2

:

0

8

Energia Kozienice

:

Pilica Białobrzegi

2

:

1

9

Lechia Tomaszów Mazowiecki

:

Sokół Aleksandrów Łódzki

2

:

3



Kolejka nr. 17   (2015-11-14 - 2015-11-15)

1

Pilica Białobrzegi

:

Błękitni Raciąż

2

:

4

2

Sokół Aleksandrów Łódzki

:

Broń Radom

1

:

0

3

Oskar Przysucha

:

Lechia Tomaszów Mazowiecki

1

:

2

4

ŁKS Łódź

:

Energia Kozienice

1

:

0

5

Start Otwock

:

Świt Nowy Dwór

0

:

2

6

Pogoń Grodzisk Mazowiecki

:

Ner Poddębice

0

:

0

7

Legia II Warszawa

:

Polonia Warszawa

1

:

0

8

Pelikan Łowicz

:

Ursus Warszawa

1

:

2

9

Warta Sieradz

:

Warta Działoszyn

2

:

1



Kolejka nr. 19   (2016-03-12 - 2016-03-13)

1

Błękitni Raciąż

:

Start Otwock

1

:

0

2

Oskar Przysucha

:

Broń Radom

0

:

2

3

Sokół Aleksandrów Łódzki

:

Pilica Białobrzegi

0

:

0

4

Energia Kozienice

:

Pogoń Grodzisk Mazowiecki

3

:

3

5

Świt Nowy Dwór

:

Legia II Warszawa

1

:

1

6

Ner Poddębice

:

Pelikan Łowicz

0

:

0

7

Polonia Warszawa

:

Warta Sieradz

4

:

0

8

Ursus Warszawa

:

Warta Działoszyn

6

:

1

9

Lechia Tomaszów Mazowiecki

:

ŁKS Łódź

0

:

0



Kolejka nr. 20   (2016-03-16 - 2016-03-20)

1

Pogoń Grodzisk Mazowiecki

:

Błękitni Raciąż

2

:

3

2

Broń Radom

:

Ursus Warszawa

0

:

2

3

Warta Działoszyn

:

Polonia Warszawa

0

:

4

4

Warta Sieradz

:

Ner Poddębice

2

:

0

5

Pelikan Łowicz

:

Świt Nowy Dwór

1

:

0

6

Legia II Warszawa

:

Energia Kozienice

1

:

1

7

Start Otwock

:

Lechia Tomaszów Mazowiecki

0

:

1

8

ŁKS Łódź

:

Sokół Aleksandrów Łódzki

3

:

1

9

Pilica Białobrzegi

:

Oskar Przysucha

4

:

0



Kolejka nr. 21   (2016-03-23 - 2016-03-26)

1

Błękitni Raciąż

:

Legia II Warszawa

-

:

-

2

Pilica Białobrzegi

:

Broń Radom

4

:

2

3

Oskar Przysucha

:

ŁKS Łódź

3

:

1

4

Sokół Aleksandrów Łódzki

:

Start Otwock

5

:

0

5

Lechia Tomaszów Mazowiecki

:

Pogoń Grodzisk Mazowiecki

3

:

3

6

Energia Kozienice

:

Pelikan Łowicz

1

:

1

7

Świt Nowy Dwór

:

Warta Sieradz

0

:

0

8

Ner Poddębice

:

Warta Działoszyn

0

:

1

9

Polonia Warszawa

:

Ursus Warszawa

0

:

0



Kolejka nr. 22   (2016-03-31 - 2016-04-03)

1

Pelikan Łowicz

:

Błękitni Raciąż

3

:

1

2

Broń Radom

:

Polonia Warszawa

2

:

2

3

Ursus Warszawa

:

Ner Poddębice

3

:

0

4

Warta Działoszyn

:

Świt Nowy Dwór

0

:

6

5

Warta Sieradz

:

Energia Kozienice

3

:

1

6

Legia II Warszawa

:

Lechia Tomaszów Mazowiecki

0

:

0

7

Pogoń Grodzisk Mazowiecki

:

Sokół Aleksandrów Łódzki

0

:

2

8

Start Otwock

:

Oskar Przysucha

0

:

2

9

ŁKS Łódź

:

Pilica Białobrzegi

6

:

2



Kolejka nr. 18   (2016-04-06 - 2016-04-06)

1

ŁKS Łódź

:

Błękitni Raciąż

0

:

0

2

Broń Radom

:

Warta Działoszyn

2

:

2

3

Warta Sieradz

:

Ursus Warszawa

0

:

1

4

Pelikan Łowicz

:

Polonia Warszawa

1

:

0

5

Legia II Warszawa

:

Ner Poddębice

3

:

0

6

Pogoń Grodzisk Mazowiecki

:

Świt Nowy Dwór

0

:

1

7

Start Otwock

:

Energia Kozienice

1

:

3

8

Pilica Białobrzegi

:

Lechia Tomaszów Mazowiecki

0

:

4

9

Oskar Przysucha

:

Sokół Aleksandrów Łódzki

0

:

0



Kolejka nr. 23   (2016-04-09 - 2016-04-10)

1

Błękitni Raciąż

:

Warta Sieradz

0

:

0

2

ŁKS Łódź

:

Broń Radom

8

:

0

3

Pilica Białobrzegi

:

Start Otwock

4

:

0

4

Oskar Przysucha

:

Pogoń Grodzisk Mazowiecki

1

:

0

5

Sokół Aleksandrów Łódzki

:

Legia II Warszawa

1

:

1

6

Lechia Tomaszów Mazowiecki

:

Pelikan Łowicz

0

:

1

7

Energia Kozienice

:

Warta Działoszyn

1

:

2

8

Świt Nowy Dwór

:

Ursus Warszawa

1

:

1

9

Ner Poddębice

:

Polonia Warszawa

0

:

1



Puchar Polski   (2016-04-13)

1

Legia II Warszawa

:

Błękitni Raciąż

0

:

1



Kolejka nr. 24   (2016-04-16 - 2016-04-17)

1

Warta Działoszyn

:

Błękitni Raciąż

2

:

5

2

Pelikan Łowicz

:

Sokół Aleksandrów Łódzki

0

:

0

3

Warta Sieradz

:

Lechia Tomaszów Mazowiecki

2

:

4

4

Ursus Warszawa

:

Energia Kozienice

0

:

0

5

Polonia Warszawa

:

Świt Nowy Dwór

2

:

1

6

Broń Radom

:

Ner Poddębice

3

:

0

7

Legia II Warszawa

:

Oskar Przysucha

4

:

0

8

Pogoń Grodzisk Mazowiecki

:

Pilica Białobrzegi

1

:

2

9

Start Otwock

:

ŁKS Łódź

0

:

3



Kolejka nr. 21   (2016-04-20 - 2016-04-20)

1

Błękitni Raciąż

:

Legia II Warszawa

0

:

0



Kolejka nr. 25   (2016-04-22 - 2016-04-24)

1

Błękitni Raciąż

:

Ursus Warszawa

0

:

0

2

Start Otwock

:

Broń Radom

2

:

2

3

ŁKS Łódź

:

Pogoń Grodzisk Mazowiecki

1

:

1

4

Pilica Białobrzegi

:

Legia II Warszawa

1

:

2

5

Oskar Przysucha

:

Pelikan Łowicz

0

:

2

6

Sokół Aleksandrów Łódzki

:

Warta Sieradz

1

:

0

7

Lechia Tomaszów Mazowiecki

:

Warta Działoszyn

7

:

0

8

Energia Kozienice

:

Polonia Warszawa

1

:

2

9

Świt Nowy Dwór

:

Ner Poddębice

0

:

0



Puchar Polski   (2016-04-27)

1

Wisła II Płock

:

Błękitni Raciąż

0

:

2



Kolejka nr. 26   (2016-04-29 - 2016-04-30)

1

Polonia Warszawa

:

Błękitni Raciąż

2

:

1

2

Broń Radom

:

Świt Nowy Dwór

0

:

0

3

Ner Poddębice

:

Energia Kozienice

2

:

3

4

Ursus Warszawa

:

Lechia Tomaszów Mazowiecki

2

:

1

5

Warta Działoszyn

:

Sokół Aleksandrów Łódzki

1

:

3

6

Warta Sieradz

:

Oskar Przysucha

3

:

1

7

Pelikan Łowicz

:

Pilica Białobrzegi

1

:

1

8

Legia II Warszawa

:

ŁKS Łódź

0

:

2

9

Pogoń Grodzisk Mazowiecki

:

Start Otwock

1

:

0



Kolejka nr. 27   (2016-05-03 - 2016-05-04)

1

Błękitni Raciąż

:

Ner Poddębice

2

:

1

2

Pogoń Grodzisk Mazowiecki

:

Broń Radom

0

:

1

3

Start Otwock

:

Legia II Warszawa

0

:

2

4

ŁKS Łódź

:

Pelikan Łowicz

1

:

1

5

Pilica Białobrzegi

:

Warta Sieradz

0

:

2

6

Oskar Przysucha

:

Warta Działoszyn

0

:

1

7

Sokół Aleksandrów Łódzki

:

Ursus Warszawa

0

:

0

8

Lechia Tomaszów Mazowiecki

:

Polonia Warszawa

0

:

1

9

Energia Kozienice

:

Świt Nowy Dwór

1

:

5



Kolejka nr. 28   (2016-05-07 - 2016-05-08)

1

Świt Nowy Dwór

:

Błękitni Raciąż

1

:

2

2

Broń Radom

:

Energia Kozienice

4

:

3

3

Ner Poddębice

:

Lechia Tomaszów Mazowiecki

2

:

6

4

Polonia Warszawa

:

Sokół Aleksandrów Łódzki

1

:

0

5

Ursus Warszawa

:

Oskar Przysucha

-

:

-

6

Warta Działoszyn

:

Pilica Białobrzegi

0

:

5

7

Warta Sieradz

:

ŁKS Łódź

0

:

2

8

Pelikan Łowicz

:

Start Otwock

8

:

0

9

Legia II Warszawa

:

Pogoń Grodzisk Mazowiecki

5

:

0



Puchar Polski   (2016-05-11)

1

Błękitni Raciąż

:

Świt Nowy Dwór

0

:

1



Kolejka nr. 29   (2016-05-14 - 2016-05-15)

1

Błękitni Raciąż

:

Energia Kozienice

4

:

0

2

Legia II Warszawa

:

Broń Radom

4

:

1

3

Pogoń Grodzisk Mazowiecki

:

Pelikan Łowicz

1

:

2

4

Start Otwock

:

Warta Sieradz

1

:

0

5

ŁKS Łódź

:

Warta Działoszyn

9

:

1

6

Pilica Białobrzegi

:

Ursus Warszawa

0

:

1

7

Oskar Przysucha

:

Polonia Warszawa

1

:

2

8

Sokół Aleksandrów Łódzki

:

Ner Poddębice

3

:

3

9

Lechia Tomaszów Mazowiecki

:

Świt Nowy Dwór

0

:

1



Kolejka nr. 30   (2016-05-18 - 2016-05-18)

1

Broń Radom

:

Błękitni Raciąż

1

:

1

2

Energia Kozienice

:

Lechia Tomaszów Mazowiecki

0

:

1

3

Świt Nowy Dwór

:

Sokół Aleksandrów Łódzki

2

:

1

4

Ner Poddębice

:

Oskar Przysucha

1

:

4

5

Polonia Warszawa

:

Pilica Białobrzegi

1

:

0

6

Ursus Warszawa

:

ŁKS Łódź

1

:

0

7

Warta Działoszyn

:

Start Otwock

2

:

0

8

Warta Sieradz

:

Pogoń Grodzisk Mazowiecki

2

:

0

9

Pelikan Łowicz

:

Legia II Warszawa

2

:

0



Kolejka nr. 31   (2016-05-21 - 2016-05-22)

1

Lechia Tomaszów Mazowiecki

:

Błękitni Raciąż

4

:

3

2

Pelikan Łowicz

:

Broń Radom

3

:

2

3

Legia II Warszawa

:

Warta Sieradz

5

:

2

4

Pogoń Grodzisk Mazowiecki

:

Warta Działoszyn

0

:

1

5

Start Otwock

:

Ursus Warszawa

0

:

6

6

ŁKS Łódź

:

Polonia Warszawa

2

:

1

7

Pilica Białobrzegi

:

Ner Poddębice

3

:

1

8

Oskar Przysucha

:

Świt Nowy Dwór

1

:

1

9

Sokół Aleksandrów Łódzki

:

Energia Kozienice

5

:

0



Kolejka nr. 32   (2016-05-28 - 2016-05-29)

1

Błękitni Raciąż

:

Sokół Aleksandrów Łódzki

4

:

1

2

Broń Radom

:

Lechia Tomaszów Mazowiecki

4

:

4

3

Energia Kozienice

:

Oskar Przysucha

2

:

1

4

Świt Nowy Dwór

:

Pilica Białobrzegi

2

:

0

5

Ner Poddębice

:

ŁKS Łódź

0

:

2

6

Polonia Warszawa

:

Start Otwock

5

:

1

7

Ursus Warszawa

:

Pogoń Grodzisk Mazowiecki

2

:

0

8

Warta Działoszyn

:

Legia II Warszawa

2

:

3

9

Warta Sieradz

:

Pelikan Łowicz

0

:

2



Kolejka nr. 33   (2016-06-01 - 2016-06-01)

1

Oskar Przysucha

:

Błękitni Raciąż

0

:

5

2

Warta Sieradz

:

Broń Radom

3

:

2

3

Pelikan Łowicz

:

Warta Działoszyn

2

:

0

4

Legia II Warszawa

:

Ursus Warszawa

1

:

4

5

Pogoń Grodzisk Mazowiecki

:

Polonia Warszawa

1

:

2

6

Start Otwock

:

Ner Poddębice

0

:

0

7

ŁKS Łódź

:

Świt Nowy Dwór

1

:

3

8

Pilica Białobrzegi

:

Energia Kozienice

1

:

1

9

Sokół Aleksandrów Łódzki

:

Lechia Tomaszów Mazowiecki

0

:

0



Kolejka nr. 34   (2016-06-04 - 2016-06-04)

1

Błękitni Raciąż

:

Pilica Białobrzegi

4

:

1

2

Broń Radom

:

Sokół Aleksandrów Łódzki

0

:

1

3

Lechia Tomaszów Mazowiecki

:

Oskar Przysucha

5

:

0

4

Energia Kozienice

:

ŁKS Łódź

1

:

2

5

Świt Nowy Dwór

:

Start Otwock

5

:

0

6

Ner Poddębice

:

Pogoń Grodzisk Mazowiecki

3

:

1

7

Polonia Warszawa

:

Legia II Warszawa

1

:

3

8

Ursus Warszawa

:

Pelikan Łowicz

2

:

0

9

Warta Działoszyn

:

Warta Sieradz

3

:

1

    Strona główna ...   


 Znajdź nas na Facebooku

 
 Ostatni mecz Błękitnych  

Rozgrywki ligowe (Kol. nr. 9)

:


KS Wąsewo

:

Błękitni Raciąż

Porównaj osiągnięcia drużyn w sez.
Bilans poprzednich spotkań

0

:

0

Mecz rozegrany został dnia:
2018-10-13 o godz. 11:00

 
 Wyniki ostatniej kolejki

(2018-10-13 - 2018-10-14)

Jutrzenka Unie. : Bartnik Myszyn.

- : -

Rzekunianka Rz. : Pełta Karniewo.

- : -

Konopianka Kon. : Narew Ostrołęk.

- : -

Korona Karolin. : Świt Baranowo

- : -

GKS Pokrzywnic. : Orzeł Sypniewo.

- : -

Kurpik Kadzidł. : Boruta Kuczbor.

- : -

Pokaż wszystko ...

 
 Aktualna tabela

1.

Konopianka Konopki

18

2.

Narew Ostrołęka

17

3.

GKS Pokrzywnica

15

4.

Orzeł Sypniewo

14

5.

Pełta Karniewo

13

6.

Rzekunianka Rzekuń

12

7.

Bartnik Myszyniec

12

8.

Błękitni Raciąż

11

9.

Korona Karolinowo

10

10.

KS Wąsewo

8

11.

Kurpik Kadzidło

8

12.

Świt Baranowo

7

13.

Jutrzenka Unieck

5

14.

Boruta Kuczbork

5

Pokaż pełną tabelę sezonu ...

 
 Najlepsi strzelcy Błękitnych

1.

Daniel Słojewski

3

2.

Mariusz Borzykowski

3

3.

Jakub Wszałkowski

3

4.

Paweł Borzykowski

2

5.

Kamil Rutkowski

2

Pełne zestawienie ...

 
 Najczęściej asystujący

1.

Damian Szelągiewicz

4

2.

Jakub Wszałkowski

3

3.

Paweł Borzykowski

2

4.

Mariusz Borzykowski

2

5.

Mariusz Ezman

1

Pełne zestawienie ...

 
 Najwięcej żółtych kartek

1.

Maciej Karwowski

2

2.

Jakub Wszałkowski

2

3.

Paweł Borzykowski

1

4.

Mariusz Borzykowski

1

5.

Paweł Kaczerski

1

Pełne zestawienie ...

 
 Najwięcej czerwonych kartek

Nie znaleziono danych.

 
 Najwięcej rozegranych spotkań

1.

Kamil Kalinowski

8

2.

Maciej Karwowski

8

3.

Paweł Kaczerski

8

4.

Mariusz Borzykowski

8

5.

Damian Szelągiewicz

8

Pełne zestawienie ...

 
 Najwięcej minut na boisku

1.

Kamil Kalinowski

720

2.

Maciej Karwowski

720

3.

Paweł Kaczerski

695

4.

Mariusz Borzykowski

639

5.

Jakub Wszałkowski

625

Pełne zestawienie ...

 
 Najlepsi strzelcy od jesieni 2002r.
 (bez sezonu 2003/2004)

1.

Mariusz Kopecki

87

2.

Kamil Majkowski

62

3.

Piotr Jakubowski

40

4.

Jarosław Żebrowski

25

5.

Tomasz Grudzień

25

6.

Marcin Kowalski

22

7.

Kamil Boniewski

21

8.

Robert Żochowski

20

9.

Daniel Banaszewski

20

10.

Mariusz Borzykowski

20

11.

Daniel Mitura

20

12.

Damian Kujawski

18

13.

Dariusz Karwowski

18

14.

Paweł Kopczyński

17

15.

Piotr Paczkowski

15

Pełne zestawienie ...

 

Inicjatywa i aktualizacja: ANGO                        Wszelkie prawa zastrzeżone (C) www.blekitniraciaz.eu                        Wsparcie techniczne: POLLY